Pożegnanie lata

Niestety  lato minęło i … tylko na zdjęciach będziemy podziwiać takie widoki. Skończyła się piękna, letnia pogoda i choć na to lato nie możemy narzekać, to ja … już tęsknię za następnym.

Ale jak pożegnać takie piękne lato?

Postanowiłam zrobić to nad moim ukochanym morzem oczywiście w kolorze białym 🙂

Kolor biały był moim ulubionym tego lata. Oznaczał świeżość i elegancję, więc zarówno w stylizacjach sportowych jak i eleganckich często go stosowałam. Nie miałam problemu z kompletowaniem letnich stylizacji, powiem więcej,  byłam monotematyczna 🙂

Tym razem jest to sukienka w charakterze sportowym , tzw. „chłopka”, luźna, swobodna z dekoracyjnymi haftami.

Co mam na sobie

sukienka  –  Vila

narzutka  –  Vila

buty  –  Eksbut

okulary  –  Chloe

Schyłek lata to pora kiedy już trzeba wspomóc się cieplejszymi dodatkami. Bo choć popołudnia jeszcze ciepłe, to poranki i wieczory coraz chłodniejsze. Koniec lata i początek jesieni to doskonały trening z miksowania trendów z aktualnego i minionego sezonu.

Tym sposobem doszłam do zestawienia letniej, bawełnianej sukienki z jesiennymi botkami. Przyznam, że ten rodzaj butów bardzo lubię i często noszę do różnych stylizacji. Dołożyłam polarkową, długą kamizelkę i … było mi ciepło nawet późnym wieczorem.

A więc dobrze nam znana „cebulka”. Pora sobie o niej przypomnieć 🙂

Trochę smutno, że lato się skończyło, ale … przecież nadchodzi inna, piękna pora roku, jesień 🙂 która jest kopalnią pomysłów na różne stylizacje. I to jest jej ogromny plus 🙂

2 komentarze

  • Karolina

    Wyglądasz zjawiskowo, nie mogę oderwać wzroku ^^ 🙂

    • TelizLook

      Dziękuję, bardzo mi miło 🙂

Zostaw komentarz