Gala Twórców 2015 – konkurs na Blog Roku 2015

Moment, od którego istnieje TelizLook jest dla mnie zupełnym szaleństwem.

Zaczynając nie wiedziałam nic – no może poza tym, że lubię modę (rozmawiać o niej, przebierać się i wyglądać estetycznie), malarstwo (oceniam je według własnego gustu, nie udaję wielkiego znawcy), podróżować (zaczęłam bardzo późno, w przeciwieństwie do dzisiejszej młodzieży, która już pewnie widziała znacznie więcej ode mnie). Jednak postanowiłam coś zrobić dla siebie, dzielić się z ludźmi tymi doświadczeniami i czerpać od nich.

Kto by pomyślał, że będę korzystać z portali społecznościowych, surfować po Internecie, uczyć się robienia postów, obrabiać w podstawowym zakresie zdjęcia? Dookoła są oczywiście osoby, które mi pomagają, angażują się, kibicują. To taka drużyna 🙂

Każdy z etapów dotarcia do dzisiejszego wyglądu TelizLook był dla mnie kolejnym Mount Everestem! I za każdym razem, gdy jakiś cel uda się osiągnąć, natychmiast poprzeczka się podnosi i na horyzoncie są kolejne wyzwania.

Dlatego zgłosiłam się na konkurs Blog Roku 2015!

To przede wszystkim wyzwanie, spróbowanie swoich sił, pokazanie TelizLook szerszej publiczności. Kolejny krok w drodze do…

Jeśli podoba Wam się TelizLook, czytacie i śledzicie jak się zmienia, kibicujecie…

Blog Roku to kilka etapów. Dziś zaczyna się następny… głosowanie.

Aby zagłosować na TelizLook należy wysłać sms:

 • numer: 7124
 • treść: F11371

(sms kosztuje 1,23 z VAT)

Sms z jednego numeru na dany blog można wysłać tylko raz! Więc wystarczy 1,23 kapitału, żeby zainwestować! 🙂

Sms-y można wysyłać tylko z polskich numerów… niestety 🙁

Głosowanie trwa tylko do 01 marca!

Cały dochód z głosowania jest przeznaczony na cele charytatywne – na Fundację Dziecięcą Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi.

Zatem możesz zrobić przy okazji dobrego w tym 2016, a rok się dopiero zaczął 🙂

Jestem tak osobiście zbudowana tym, że kandydatów do mojej kategorii jest 343, głównie młodych, rezolutnych ludzi, a wśród nich TelizLook. Blog dla osób 50+, o osobie 50+, z punktu widzenia osoby 50+.

Konkurencja ogromna, ale fajnie, że i dla nas są szanse i możliwości!

Zachęcam, namawiam…

2 komentarze

 • Tom

  Ja juz zagłosowałem:) widać ogrom pracy i energii włożonej w bloga, dzięki czemu są efekty, zdjęcia rewelacyjne, a treść ciekawa, gratuluję.
  Czekam na kolejny wpis o sztuce:)

  • TelizLook

   Dziękuję bardzo. Rzeczywiście pracy jest dużo, ale efekty budują i są motywacją do dalszego działania. Z pewnością będę kontynuować tematy związane ze sztuką, więc zapraszam 🙂 Pozdrawiam

Zostaw komentarz