Bo kobiety lubią … róż

Róż 🙂 Czy wszystkie lubimy ten kolor (tylko się do tego nie przyznajemy 🙂 ), czy, wprost przeciwnie, noszenie ubrań w tym kolorze uważamy za obciach.

Spoglądając wstecz, przypominam sobie, że różnie z „różowym” bywało. Kolor, który na przestrzeni lat był mniej lub bardziej hołubiony, przechodzi renesans. W obecnym sezonie znów stał się bardzo modny, zwłaszcza w intensywnym odcieniu. Ale muszę przyznać, że nie jest to łatwy kolor. Można z nim przesadzić. Dobrze wygląda, gdy występuje w jednej części garderoby lub na samych dodatkach. Różowy total look? Raczej nie polecam 🙂

Jak więc nosić różowy? 🙂

Przede wszystkim, niech wiek nie będzie żadnym ograniczeniem, styliści twierdzą, że każdy może go nosić, oczywiście umiejętnie zestawiając z innymi kolorami.

Optymalną kompozycją wydaje się różowy z czarnym, w myśl zasady, że do czarnego wszystko pasuje. Zestawienie z intensywnym różowym wydało mi się bajkowe.

Co mam na sobie :

kurtka Megusto

spodnie Vila

buty Vila

sweter Vila

Okulary Ray-Ban

Zimowa parka (ale nie zielona ), z różowym sztucznym futerkiem przy kapturze, z pewnością ożywi ponurą jesienną aurę. Żeby było bardziej kolorowo dobrałam w podobnym odcieniu spodnie. Buty, raczej ciężkie, dla przełamania landrynkowego looku 🙂

Powiedzcie, czy za dużo różu? 🙂

Bardzo lubię połączenie pudrowego różu (to mój ulubiony odcień), z szarością. Takie zestawienie uważam za najbezpieczniejsze, zawsze będzie to elegancka wersja. Większość z nas wybiera ubrania w stonowanych barwach, ale warto jest czasami do naszych stylizacji dodać jakiś kolorowy element.

To jakimi otaczamy się barwami pokazuje stan naszego samopoczucia, także odzwierciedla naszą osobowość. Czytałam kiedyś, że wybór ubrania w określonym kolorze nie jest przypadkowy. W rzeczywistości barwa ubrania po jaką sięgamy, określa nasz nastrój i nasze tęsknoty.

Zobaczcie jaki byłby smutny świat czarno-biały, ubarwiajmy więc go sobie, bawiąc się kolorami 🙂

4 komentarze

 • M&MK Fashion

  Cudowny LOOK! wszystko do siebie pasuje <3 🙂

  • TelizLook

   Dziękuję bardzo 🙂 Pozdrawiam 🙂

 • Irena Lewandowska

  Tereniu ja uwazam ze takie zestawienie kolorow jest bardzo eleganckie tym bardziej dla blondynek. …ja uwazam ze trafnie podjelas wyzwanie ekstra. …buzka ?

 • TelizLook

  Dziękuję Ci 🙂 Większość boi się różowego, zwłaszcza w tak intensywnym odcieniu. Ale czarny fajnie zrównoważył róż. Więc było warto 🙂 Pozdrawiam Cię 🙂

Zostaw komentarz